PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Buds 2, Aktif Gürültü Engelleme Özelliği ile Gelecek

Samsung Galaxy Buds 2, Aktif Gürültü Engelleme Özelliği ile Gelecek

 

Samsung‘un yeni Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığı kapsamlı bir şekilde lansman öncesinde sızdırıldı ve sızdırılmaya da devam ediyor, ancak kablosuz kulaklıkların bir unsuru belirsizdi – kulak içi kulaklıkların Aktif Gürültü Önleme mi yoksa sadece Aktif Gürültü Azaltma özelliği ile mi geleceği belirsiz bir konuydu. Bugün ise güvenilir sızıntı yapan Ice Universe, soruyu yeni bir sızıntı ile yanıtlamaya çalıştı:

Ekran görüntüsüne baktığımız zaman üç farklı gürültü seçeneği karşımıza çıkıyor; Aktif Gürültü Engelleme, Kapalı Mod, Ambiyans Modu. Ayrıca ekran görüntüsünde üzeri karalanmış bir Galaxy Buds 2 ismi görünüyor. Eğer sızdırılan ekran görüntüsü özelliği doğruluyorsa, Samsung’un Aktif Gürültü Önleme özelliğini uygun fiyatlı pazara getireceği anlamına geliyor çünkü fiyatının diğer modellere göre daha ucuz olacağı da sızdırılmıştı.

Yeni Samsung Galaxy Buds 2, minimal bir tasarıma ve parlak bir yüzeyde yeni bir renk şemasına sahip olarak geliyor. Aynı özelliğin daha sınırlı bir versiyonu olan daha iyi ANC veya Aktif Gürültü Azaltma için kulaklıklar iki mikrofona sahip olacak. Evan Blass bunlara ek olarak kulaklıkların her açıdan nasıl göründüğünü gösteren üç boyutlu bir görüntü sızdırdı. (Tweet kaldırıldığı için yazıya ekleyemedik)

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-buds-2-aktif-gurultu-engelleme-ozelligi-ile-gelecek-115564/ linkinden 28.10.2021 16:10:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad