PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Buds Pro için Beyaz Renk Seçeneği Geliyor!

Samsung Galaxy Buds Pro için Beyaz Renk Seçeneği Geliyor!

 

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’un popüler Samsung Galaxy Buds Pro kulaklık modeli yakın zamanda yepyeni bir renk seçeneği ile satışa tekrardan çıkacak. Winfuture ekibinden Roland Quandt, beyaz renk seçeneğine sahip Samsung Galaxy Buds Pro modelini çevrimiçi olarak sızdırdı, ancak aslında Samsung’un bölgesel web sitelerinden birinde hali hazırda resmi olarak listeleniyor.

Samsung Galaxy Buds Pro kulaklığı, tüm Bluetooth desteğine sahip cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor ve tek bir şarjla 5 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Her bir kulakiçi kulaklıkta yerleşik 11 mm woofer ve 6,5 mm tweeter sayesinde tam aslına uygun sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Galaxy Buds Pro, gelişmiş ses kalitesi ve Ambiyans modu ile Samsung Galaxy Buds Live modelinden daha iyi Aktif Gürültü Engelleme deneyimi ile birlikte geliyor. Kulaklıkların daha konik tasarımı, kulaklıkların kulağınıza eskisinden çok daha derine oturacağı anlamına geliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-buds-pro-icin-beyaz-renk-secenegi-geliyor-114566/ linkinden 28.07.2021 14:07:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video