Cuma, Haziran 14, 2024

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Animasyon Videosu Sızdırıldı!

Paylaş

silkroad gaminggentr

İlk günden itibaren Samsung Galaxy Buds Pro‘nun tüm her şeyini sızdıran sevgili Evan Blass, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Buds Pro'nun gerçek anlamda kablosuz kulaklıklarının başka bir pazarlama görüntüsünü yayınladı, bu sefer cihazı tüm açılardan gösteren bir 3D animasyona sahibiz.

Harici olarak kasa, şirketin bu Ağustos ayında tanıttığı Samsung Galaxy Buds Live ile birebir aynı görünüyor, ancak kulaklıkların tasarımı Galaxy Buds ve Galaxy Buds Plus ile birebir aynı bu sebepten kutu içerisinde daha derin boşluk mevcut.

samsung galaxy buds plus animation
Samsung Galaxy Buds Pro'nun Animasyon Videosu Sızdırıldı! 2

Aktif Gürültü Engelleme Özelliği olacak

Yeni Samsung Galaxy Buds, eski Buds and Buds + ile aynı kulak içi tasarıma sahip olacak, ancak her zamanki iyileştirilmiş ses kalitesi, geliştirilmiş Ortam modu ve ilk kez Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahip olacak. Kulak içi tasarımı sayesinde bunların Samsung Galaxy Buds Live'dan çok daha iyi performans göstermesi bekleniyor. Samsung Galaxy Buds Pro, RM-190 model numarasına sahip ve ANC güç gereksinimleri nedeniyle bir sorun olabilecek Buds + ile aynı pil kapasitesine sahip (her bir kulaklık için 60 mAh, kasa için 472 mAh).

Samsung, 14 Ocak 2021'de Samsung Galaxy S21 serisi ile birlikte piyasaya sürülen mor, siyah ve gümüş renklerinde yeni nesil Samsung Galaxy Tomurcukları piyasaya sürecek.

Zeliha Yılmaz
Zeliha Yılmaz
Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler