PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSamsung Galaxy Fit ve Galaxy Fit e Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Fit ve Galaxy Fit e Türkiye’de Satışa Sunuldu

 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un geçtiğimiz ay tanıtımını gerçekleştirdiği akıllı bileklik modelleri Galaxy Fit ve Galaxy Fit e, ülkemizde satışa sunuldu.

Galaxy Fit Özellikleri Ve Fiyatı

Siyah ve beyaz renk renk seçeneğine sahip olan Galaxy Fit, 599 TL fiyat etiketi ile satılıyor. 0.99 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olan bileklik 240 x 120 piksel çözünürlük sunuyor. Gücünü MCU Cortex M33F yonga setinden alan Galaxy Fit, RAM 512 KB dahili RAM / 2048KB harici RAM ve 32MB depolamaya sahip.

İşletim sistemi olarak Realtime OS kullanan bileklik 120 mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor ve sadece 24 gramlık bir ağırlıkta. İvmeölçer, jiroskop ve nabız ölçümü gibi sensörler her iki modelde de bulunuyor.

Galaxy Fit e Özellikleri Ve Fiyatı

Siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanı sıra sarı renk seçeneğini de sahip olan Galaxy Fit e modeli 240 x 120 piksel çözünürlük suan 0.74 inç büyüklüğünde PMOLED bir ekran ile beraber geliyor ve gücünü MCU Cortex M0 yonga setinden alıyor. Galaxy Fit modelinde de olduğu gibi Realtime OS işletim sistemi ile beraber gelen akıllı bileklik 70mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor ve 15 gram bir ağırlığa sahip. Fiyat etiketine bakacak olursak Samsung tarafından akıllı bilekliğin satış fiyatının 249 TL olarak önerildiği görülüyor.

Etiketler