PC HocasıMobilSamsung Galaxy J3 Teknik Özellikleri Yayınlandı

Samsung Galaxy J3 Teknik Özellikleri Yayınlandı

   

Samsung firmasının her ay üretmiş olduğu telefonlar serisine Galaxy J3 modeli de dahil edildi. Samsung Galaxy J3 modelinin teknik özellikleri ile birlikte birçok detay daha internette yayınlandı. 

Piyasaya en son çıkartmış olduğu orta seviye akıllı telefon olan Galaxy A8‘den sonra Güney Koreli firma Galaxy J3 modeli ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Samsung firmasının orta seviye akıllı telefonu için FCC sertifikası alınırken görüldü. Alınan FCC ve TENAA gibi sertifikalar onaylandığı taktirde satışa hazır olduğu anlamına gelmekte.

Yani yakın zamanda sertifikasyonu alan Samsung firması gerekli testleri gerçekleştirdikten sonra cihazın duyurusunu yakın zamanda duyuracak gibi.

samsung-galaxy-j3

SAMSUNG GALAXY J3 TEKNİK ÖZELLİKLER

Yakın zamanda duyurulacak olan yeni orta seviye akıllı telefon Samsung Galaxy J3 modelinin teknik özellikleri de duyuruldu. Genel anlamda Galaxy A8 ile kıyasladığımızda biraz daha fark olduğunu görebilmek mümkün.

Performans testlerinde ve BenchMark testlerinde alacağı sonuçları da merak ediyorum açıkçası. Dilerseniz yayınlanan teknik özelliklere bir göz atalım.

Ekran: 5 inç

Ekran Çözünürlüğü: 720 x 1280

İşlemci: Snapdragon 410 – 64 bit dört çekirdekli 1.2 GHz

Grafik Birimi: Adreno 306 GPU

RAM: 1 GB

Hafıza: 8 GB Depolama Alanı

Kamera: 5 MP ön 8 MP arka kamera

Android Sürümü: 6.0 Marsmallow

 

Tahmini Satış Fiyatı: 800 – 1200 TL

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-j3-teknik-ozellikleri-yayinlandi-664/ linkinden 28.05.2022 00:05:08 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial