PC HocasıMobilNexus 5X Sarı Ekran Sorunu !

Nexus 5X Sarı Ekran Sorunu !

   

Google, bu defa Nexus 5X‘in yaşattığı sarı ekran konusu ile gündemde… Başlarda ansızın fazla kullanıcı tarafından rapor edilen ardındansa sayısı iyice artan sarı ekran yakıntıları, Google tarafından yapılan izah ile beraber resmiyet kazanmış oldu. Nexus 5X sahiplerinin yaşadığı meselede ekran, bilinmeyen bir nedenden dolayı renk atıyor ve sanki sarıya bürünüyor.

 

Nexus-5-sarı-ekran-sorunu

 

Üstelik kullanıcının yapabileceği rastgele bir şey bile yok. Söz ettiğimiz sarı ekran problemini onaylayan Google, çözüm olarak aletin değiştirilmesini öneriyor. Şayet gündeme gelen bu meseleden dolayı yakıntıcıysanız en kısa vakitte Google müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz ve değişim talebinde bulunmanız gerekmekte.

Geriye kalansa yeni telefonunuzu beklemek. Fiyatsız bir şekilde değişim yapan firma, en azından bu sayede kullanıcıları hoşnut etmeyi amaçlamakta. Çok yakında konuyla alakalı daha fazla ayrıntının paylaşılması bekleniyor. Bilhassa kaç kişinin sarı ekran konusunda muzdarip olduğu merak konusu.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/nexus-5x-sari-ekran-sorunu-443/ linkinden 27.05.2022 22:05:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial