PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy M13 Görselleri İnternete Sızdırıldı!

Samsung Galaxy M13 Görselleri İnternete Sızdırıldı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji üreticilerinden Samsung‘un yeni nesil akıllı telefon modellerinden Galaxy M13‘ün tasarım hattını gözler önüne seren bir dizi fotoğraf resmi tanıtım öncesinde yayımlandı. Ünlü analist Evan Blass tarafından sızdırılan görüntüler ekranda su damlası çentik tasarımının kullanıldığını ve arka tarafta üçlü kamera kurulumunun olduğunu gösteriyor.

Sızan görüntülere baktığımız zaman akıllı telefonun genel olarak tasarım hattı geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen Galaxy M23 modeline oldukça çok benziyor fakat M13’ün farklılığı Gümüş ve Mercan renk seçeneklerinde dokulu arka panelin kullanıyor olması.

Samsung Galaxy M13 daha öncesinde Bluetooth SIG sertifikasyon listesinden geçmeyi başarmıştı ve geçtiğimiz haftalarda ise akıllı telefon ile ilgili resmi destek sayfası erişime açılmıştı fakat şu anda akıllı telefon ile ilgili teknik herhangi bir özelliği bilmiyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-m13-gorselleri-internete-sizdirildi-127829/ linkinden 14.08.2022 23:08:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video