Samsung Galaxy Note 9 İçin Geliştirilen Uçuk Fiyatlı MicroSD Hafıza Kartı

Teknoloji camiasının ve akıllı cep telefonu pazarının önde gelen isimlerinden Samsung şirketinin popüler amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 için geliştirilmiş 512 GB boyutunda, uçuk fiyatlı bir MicroSD hafıza kartı tanıtıldı. Cihazın kendi depolama alanının da 512 GB olduğunu düşünürsek, bu hafıza kartı ile kullanıcılar 1 TB depolama alanına sahip olabilecek.

Doldur, Doldurabilirsen...

Akıllı telefonlar, tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Modern çağda; gelişmiş ülkelerdeki neredeyse tüm vatandaşlar, bir akıllı cep telefonuna sahip.

Hal böyle olunca pek çoğumuz, gündelik iletişim işlerimiz dışında da bu cihazları yoğun bir şekilde kullanıyoruz.

Akıllı cep telefonları aracılığıyla internete bağlanıyor, film izliyor, oyun oynuyor, müzik dinliyor, fotoğraf ve videolar çekiyoruz. Bu durumda da; tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için geniş depolama alanlarına ihtiyaç duyuyoruz.

Samsung şirketinin son amiral gemisi modeli olan Samsung Galaxy Note 9, tam olarak kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bu geniş depolama alanını sunmakta.

512 GB dahili depolama alanı ile gelen model, akıllı cep telefonlarını en yoğun şekilde kullanan tüketicileri bile memnun etmeyi başarıyor.Lâkin, her zaman daha fazlasını isteyen birileri çıkıvermekte.

İşte tam olarak bu noktada; depolama alanına aç kullanıcıları memnun etmek için yine Samsung şirketi karşımıza dikiliyor ve "Alın size 512 GB'lık MicroSD kart" diyerek önümüze bırakıyor bu teknolojik nimeti.

512 GB MicroSD kart desteği olan Note 9'u son damlasına kadar kullanan hafıza kartı modeli, Samsung'un EvoPlus grubuna konumlandırılmış.

Saniyede 100MB okuma ve 90MB yazma hızlarına ulaşabilen model, Class10 sınıfınında yer alıyor.

Peki Ne Kadar Bu Minik Kurt?

Şimdi hazır olun sevgili okurlar. Zira bu Samsung EvoPlus 512 GB Class 10 hafıza kartını satın almak isterseniz; cebinizden orta halli bir akıllı telefon parasını çıkartmanız gerekecek.

Bu küçük canavarın fiyatı tam olarak 330 dolar, ey okurlar. Yani günümüz kuruyla bu miktarı hesaplayacak olursak; ülkemizde vergisiz olarak 1800 TL'ye tekabul ediyor.

Ne diyelim, alacak arkadaşlar hayrını görsün. Bizler, zamanında o paraya sistem topardık...

 

 

İlgili Etiketler