PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S20 5G Geekbench Skoru Sızdırıldı: Sonuçlar Ürkütücü!

Samsung Galaxy S20 5G Geekbench Skoru Sızdırıldı: Sonuçlar Ürkütücü!

 

Şirketin Galaxy S20 serisi akıllı telefonlara Galaxy Z Flip ve orijinal Galaxy Buds’ın halefi Galaxy Buds + ‘ya gideceği Samsung’un Unpacked etkinliğine birkaç gün kaldı ve sızıntılar çoğalmaya devam ediyor.

Yaklaşan diğer amiral gemisi telefonlarda olduğu, Galaxy S20 5G’nin Geekbench sokru lansman öncesinde ortaya çıktı. Geekbench listesine göre Galaxy S20 5G model numarası SM-G6981U olacak ve Snapdragon 865 işlemci ve 12GB RAM ile karşımıza çıkacak – Ülkemizde satılacak telefonlarda Snapdragon 865 olmayacak –

Bu da Geekbench’te 12GB RAM olarak görünen S20’nin temel varyantı olduğu anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S20 5G, Geekbenche 561’lik tek çekirdekli bir puana ve 2358’in birden fazla puanını almayı başardı. Sayılar, 1330’un tek çekirdekli bir skorunu ve 3436’nın çok çekirdekli bir skorunu elde etmeyi başaran iPhone 11 Pro Max modelinden önemli ölçüde düşük. S20’nin Geekbench skorunun daha az olması daha da kötü.

Erkenden yargılamak anlamsız olabilir

Samsung Galaxy Note 10, geçen yıldan en çok kabul gören Samsung amiral gemisi akıllı telefonlarından biri. Galaxy Note 10, 701 (tek çekirdekli) ve 2552 (çok çekirdekli) Geekbench skorunu yönetti. S20’nin savunmasında, Geekbench’te ortaya çıkan S20 bitmemiş bir ürün olabileceğinden, Samsung’un Geekbench skoruna dayanan yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonunu yargılamak için doğru zaman değil.

Samsung, Unpacked etkinliğini 11 Şubat’ta düzenleyecek. Samsung’un etkinlikte başlatacağı ürünlerin birçok ilginç detayını bileceğiz. En çok hangi Samsung ürününü bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.