PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S20 FE, Android Temmuz 2021 Güvenlik Yaması Almaya Başladı

Samsung Galaxy S20 FE, Android Temmuz 2021 Güvenlik Yaması Almaya Başladı

 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un, popüler ve uygun fiyatlı amiral gemisi telefonu Galaxy S20 FE için yeni bir ürün yazılımı güncellemesini geldi. Ürün yazılımı güncellemesi, G780FXXU4CUG1 sürüm numarasını taşıyor ve Android Temmuz 2021 güvenlik düzeltme ekini içerisinde barındırıyor.

Ancak güncelleme şu anlık Rusya’daki Galaxy S20 FE kullanıcıları için mevcut ancak önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde ki kullanıcılar için kullanıma sunulmasını bekliyoruz. S20 FE’nin 5G varyantının henüz güncelleme almadığını da belirtmekte fayda var, ancak fakat yine 5G modeli içinde güncellemenin sunulması bekleniyor.

Temmuz güvenlik yaması Galaxy Note 10, Galaxy S20, Galaxy Z Flip gibi üst segment Galaxy akıllı telefonlar için zaten sunuldu ve şirket, güvenlik düzeltme ekini önümüzdeki günlerde daha fazla amiral gemisi Galaxy telefonlarının yanı sıra giriş seviyesi ve orta sınıf Galaxy telefonlarına da gönderecek.

Bu arada Galaxy S20 FE kullanıcıları, Ayarlar > Yazılım güncellemesi menüsüne giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilir eğer güncellemeyi görmüyorsanız, güncellemeyi almak için birkaç gün daha beklemelisiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s20-fe-android-temmuz-2021-guvenlik-yamasi-almaya-basladi-115670/ linkinden 28.07.2021 22:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video