PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21 FE için Lansman Tarihi Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S21 FE için Lansman Tarihi Sızdırıldı!

  arctis 7+

Geride bıraktığımız haftalarda, Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’un hem Galaxy S22 serisinin hem de Galaxy S21 FE’nin lansmanını ertelediğini bildirdiğimiz bir haber yayınlamıştık. Raporda ayrıca Galaxy S21 FE’nin resmi lansmanının Ocak ayında gerçekleşeceği belirtildi. Bugün ortaya çıkan bir başka sızıntı, Galaxy S21 FE için net lansman tarihi hakkında bize daha fazla netlik sağlıyor.

Bilgi sahibi Jon Prosser‘a göre Güney Koreli şirket, Galaxy S21 FE lansmanını 11 Ocak 2022 olarak erteledi fakat Prosser şirketin lansmanı neden ertelediğine dair net bir bilgi paylaşmadı ve Samsung’un bir lansman yapıp yapmayacağı hakkında bir şey söylemedi. Bütçe dostu akıllı telefon ya özel bir lansman etkinliğinde tanıtılacak ya da sessiz sedasız bültenler aracılığıyla duyurulacak.

Önceki söylentilere inanacak olursak, devam eden küresel çip sıkıntısı ve tedarik zinciri kısıtlamaları, resmi lansman tarihinin Ocak ayına ertelenmesinin nedenlerinden başlıcaları. Söylentiye göre Samsung, S21’in uygun fiyatlı varyantını bir basın açıklaması yoluyla yayınlayacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s21-fe-icin-lansman-tarihi-sizdirildi-119264/ linkinden 02.12.2021 04:12:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner