reklam
PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21, Öncekiden Modelden Daha İyi Olmayacak

Samsung Galaxy S21, Öncekiden Modelden Daha İyi Olmayacak

Akıllı telefon piyasasında sabit olan tek şey, genellikle gelecek yılın modelinin önceki yıla göre daha iyi olmasını beklememizdir. Maalesef güvenilir ve sızıntı yapan Ice Universe‘e göre, bu önümüzdeki yılki Samsung Galaxy S21 serisi için geçerli olmayacak.

Aslında, yükseltilmiş bir işlemcinin yanı sıra, Ice Universe önümüzdeki yıl Samsung Galaxy S21 serisinin daha kötü olacağını ve çoğunlukla yakın zamanda piyasaya sürülen Samsung Galaxy S20 FE’ye benzeyeceğini düşünüyor.

Samsung Galaxy Fold 2 için Üzücü Haber

Bu, örneğin ekranın önemli çerçevelerle düz olacağı, arka tarafın plastik olacağı, kameraların önemli bir yükseltme görmeyeceği (yalnızca 3 lens), ekran altı selfie kamerası, normal 25W hızlı şarj olmadığı anlamına gelir, ancak ayrıca tüm dünyadaki ekonomik sorunların göz önünde bulundurulduğunda cihaz potansiyel olarak daha ucuz olacak.

Samsung’un birinci sınıf bayrağını taşımak için katlanabilir telefonlarına odaklandığı bildiriliyor. Elbette bazıları için işlemci gerçekten önemli, ancak çoğu insan için bu gerçekten bir sorun değil. Ice Universe çok güvenilir, bu yüzden muhtemelen bu sefer haklı.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz