PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21, S Pen Desteği ile Gelebilir

Samsung Galaxy S21, S Pen Desteği ile Gelebilir

 

Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S21 serisinin lansmanına sadece birkaç ay kaldı ve şimdiye kadar yaklaşmakta olan S21 serisi hakkında bilmediğimiz hiçbir şey yok. Ancak şimdiye kadar S21 Ultra’nın en premium modeli olan S Pen’i destekleyip desteklemeyeceği konusunda yeterince netlik yoktu. Sürümden önce sızıntı özelliklerinde mükemmel bir rekora sahip olan Leakster Ice Universe, Galaxy S21’in S Pen’i destekleyeceğini iddia ediyor.

Destek var ama kalemi satın almanız gerekiyor

Ancak, Samsung’un S Pen‘i Galaxy S21 Ultra ile paketleyip paketlemeyeceği henüz net değil. Vietnam asıllı bir kişinin yaptığı sızıntıya (@ chunvn8888) inanacak olursak, Galaxy S21 Ultra kullanıcılarının S Pen’i ayrı olarak satın almaları gerekecek ve Note 20 Ultra modelinin aksine, S21 Ultra’da kalemi bağlı tutmak için herhangi bir mıknatıs veya delik olmayacak. İddianın doğru olup olmadığını öğrenmek için lansmana kadar beklememiz gerekecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s21-s-pen-destegi-ile-gelebilir-93362/ linkinden 16.06.2021 06:06:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video