PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S21 Ultra Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S21 Ultra Tasarımı Sızdırıldı!

 

Bugün erken saatlerde Güney Koreli teknoloji devinin yeni serisi, Samsung Galaxy S21‘in tasarım renderlarını yayınlamıştık ve şimdi bu tasarımları bizlere sızdıran Onleaks, serinin en büyük abisi Samsung Galaxy S21 Ultra‘nın tasarımını da ortaya çıkarmaya başladı.

Cihaz, Samsung Galaxy S21 ile benzer bir tasarıma sahip, ancak bazı önemli farklılıklara sahip. Onleaks, ekranın 6,7 ile 6,9 inç arasında olduğunu ve hafif kavisli “daha kaliteli görünmesini sağladığını” bildirdi. Ayrıca, ortalanmış bir delikli özçekim kamerası, plastik bir arka kısım ve S21’dekinden çok daha büyük olan kamera grubu için yeni bir ayırt edici tasarıma sahiptir.

Huawei'den Tasarım Harikası Kılıf: Halo

Onleak’ın sızdırılan ölçümlerine göre cihaz (kabaca) 165,1 x 75,6 x 8,9 mm (kamera çıkıntısı dahil 10,8 mm) olacaktır. Samsung Galaxy S21 modelinin aksine, daha fazla yakınlaştırma seçeneği için 4 lens olacağı bildiriliyor. Onleaks, ekranın bir S-Pen’i desteklemeyeceğine dair bir garanti olmasa da, bir S-Pen için silo olmadığını da belirtiyor. Onleaks, telefonun beklenenden daha erken, hatta muhtemelen Ocak 2021 kadar erken başlayabileceğini bildirdi.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement