PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S22 Ailesinin Yonga Setleri Belli Oldu!

Samsung Galaxy S22 Ailesinin Yonga Setleri Belli Oldu!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung, amiral gemisi akıllı telefon serilerinde iki farklı yonga seti kullanma konusunda oldukça tutarlıydı fakat bu sene potansiyel Exynos işlemci üretim sorunlarının şirketin bu konudaki planlarını sarsabileceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Samsung nihayet Salı günü Exynos 2200 modelini duyurdu ve şimdi internete düşen yeni bir sızıntı bu işlemcinin hangi pazarlarda kullanılacağını açıklıyor.

Geleneksel olarak Avrupa pazarı Exynos destekli Galaxy S amiral gemilerini alırken, Kuzey Amerika ve Doğu Asya Qualcomm’un Snapdragon yonga setinden güç alan amiral gemilerini satışa sunacak. İlginç bir şekilde Afrika, Orta Doğu Asya ve Batı Asya gibi bazı bölgeler ülkelere bağlı olarak her iki yonga setine sahip varyantı da satışa sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s22-ailesinin-yonga-setleri-belli-oldu-122646/ linkinden 18.05.2022 19:05:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial