PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S22 için Yeni Renk Seçeneği Geliyor: Bora Purple

Samsung Galaxy S22 için Yeni Renk Seçeneği Geliyor: Bora Purple

   

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticilerinden Samsung, amiral gemisi akıllı telefon ailesinden Galaxy S22‘yi tanıtalı beş aydan uzun bir süre oldu ve görünüşe göre şirket akıllı telefon ailesi için yeni bir renk seçeneği üzerinde çalışmalar sergiliyor. “Bora Purple” olarak adlandırılan yeni renk seçeneği resmi olarak tanıtılmadan önce sızdırıldı.

Bora Purple yalnızca Galaxy S22 için tanıtılmayacak!

Fotoğraflara baktığımız zaman Bora Purple renk seçeneğinin, 2020 yılında tanıtılan Galaxy S20 Plus BTS sürümüne oldukça benzediğini rahatlıkla görebiliyoruz. Spekülasyonlara göre şirket bu hafta içerisinde Galaxy S22 için Bora Purple renk seçeneğini yanı sıra aynı renk seçeneğini Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Buds 2 Pro için geleceği de iddia ediliyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s22-icin-yeni-renk-secenegi-geliyor-bora-purple-129900/ linkinden 15.08.2022 23:08:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video