Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 için Tarihler Sızdırıldı

  Google News

Amiral gemisi serisi akıllı telefonlar içerisinde en çok beklenen modellerden biri olarak gösterilen Samsung Galaxy S24 serisi için tanıtım tarihleri sızdırıldı. Daha önce telefonların ekran özellikleri için bazı sızıntılar gerçekleştirilmişti. Şimdi ise yeni model için online ön sipariş tarihi de dahil olmak üzere tarihler sızdırıldı.

Tarihlere bakacak olursak yeni seri tam da beklendiği zaman da gelecek diyebiliriz. Özellikle tanıtım tarihi konusunda paylaşılan tarih, daha önce yapılan sızıntılarla örtüşüyor.

Samsung Galaxy S24 Ne Zaman Tanıtılacak?

Paylaşılan son bilgilere bakacak olursak yeni akıllı telefon serisi 17 Ocak 2024 tarihinde düzenlenecek olan özel bir etkinlikle beraber ortaya çıkarılacak.

Unpacked etkinliğinde sadece yeni seri S24 akıllı telefon modelleri de ortaya çıkarılmayacak. Bunun yanında akıllı saatlerin de duyurulması bekleniyor. S24, S24+ ve S24 Ultra modellerinin duyurulmasının beklendiği etkinliğin hemen sonrasında ise yeni akıllı telefonlar için ön sipariş sürecinin başlaması sağlanacak.

Samsung Galaxy S24

18 Ocak tarihinde ön siparişe çıkacak olan akıllı telefonların ilk dağıtımları ise 26 Ocak tarihinde başlayacak ve dağıtım 30 Ocak tarihine kadar devam edecek. 30 Ocak sonrasında ise yeni seri akıllı telefonların standart satışları devam edecek.

Burada yeni modeller için belirtilen sürelerin ülkemiz için de geçerli olmasını bekliyoruz. Zira Samsung amiral gemisi serilerini hızlı bir şekilde ülkemizde de satışa sunuyor. Samsung Galaxy S24 serisi için de aynı durumun geçerli olmasını bekliyoruz.

Yeni amiral gemisi modellerle beraber tanıtılacak olan diğer ürünler de nasıl bir işleyiş olacağını ise etkinlik sonrasında göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video