PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 Edge Konsepti Göründü

Samsung Galaxy S7 Edge Konsepti Göründü

 

Samsung Galaxy S7 Edge için yayınlanan konsept videosunda tasarım ve cihazın görünümü diğer versiyonlarına göre çok farklı görünüyor. Kavisli olarak izleyeceğiniz Galaxy S7 Edge konseptinin detayları haberimizde.

samsung-galaxy-s7-edge
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE NASIL OLACAK ?

Şubat ayında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S7 Edge modelinin konsepti gerçek olmasa da benzer bir şekilde üretileceği tahmin ediliyor. Kullanıcıların şimdiye kadar alışık olmadığı kavisli tasarım Galaxy S7 Edge modelinde daha da şişirilmiş durumda.

Daha önceden internette yayınlanan Galaxy S7 iddialarına karşın cihazın kavisli olacak olması dikkatleri üzerine çekerken, yayınlanan videoda da cihazın kavisli olması bazı detayları doğrular nitelikte. Ekranın alt kısmına kadar devam eden kavis detaylarının yanı sıra home tuşu ve diğer tuşlar ekranın üzerinde görünüyor. Galaxy S7 Edge konsept videosunda ayrıca arka panel metal malzemeden üretilmiş ve iPhone 6S’i andıran görünümü ile “yine mi Samsung” demedik değil yani.

Ekstra olarak Galaxy S6 Edge’de eksik olan microSD kart girişini ve USB-C girişini de bünyesinde barındıran videoda konsepti başarılı bulduğumuzu söyleyelim. Bakalım Şubat ayında çıkması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge konsept videodaki gibi kavisli yapı ile mi gelecek ? Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE KONSEPT VİDEOSU

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-edge-konsepti-gorundu-3599/ linkinden 16.10.2021 08:10:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad