PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 Türkiye Lansman Tarihi ve Yeri Açıklandı

Samsung Galaxy S7 Türkiye Lansman Tarihi ve Yeri Açıklandı

 

Yeni amiral gemisi Galaxy S7 ile birlikte hızlı giriş yapan Samsung, yeni Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘yi nerede ve ne zaman tanıtacağını duyurdu.

GALAXY S7 LANSMANI NEREDE YAPILACAK ?

MWC 2016’da yeni telefonlarını tanıtan Samsung, kullanıcıların aklında baya bir soru işareti bırakmıştı. Geçtiğimiz günlerde de burada sizlerle paylaştığımız Galaxy S7 modelinin suyun altında incelemesinden sonra işler iyice Samsung lehine dönüşmeye başlamıştı. Samsung Türkiye ekibi yeni amiral gemilerini etkinlik düzenleyerek nerede duyuracağını açıkladı.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin tanıtılacağı Samsung Türkiye etkinliği ilk olarak The Seed – Emirgan Sabancı Müzesi’nde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Etkinliğin saati 19:00‘da olacağı gibi, cihazların Türkiye satış fiyatları da burada duyurulacak.

galaxy-s7-turkiye
PCH Online olarak Samsung Türkiye‘den gelecek basın davetini de bekliyoruz açıkçası. Davet geldiği taktirde etkinliğe katılarak tüm detayları sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin fiyat tahminleri şuan için Galaxy S6 ile aynı olacağı yönünde. Ancak biz arada 100 – 150 TL daha oynayacağını düşünüyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-turkiye-lansman-tarihi-ve-yeri-aciklandi-4529/ linkinden 29.07.2021 23:07:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement