PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 ve HTC 10 Drop Testi

Samsung Galaxy S7 ve HTC 10 Drop Testi

 

Piyasadaki iki dev firma HTC ve Samsung çıkartmış oldukları yeni amiral gemileri HTC 10 ve Galaxy S7 cihazlarını geçtiğimiz aylarda satışa sunmuştu. Peki bu iki amiral geminin dayanıklılığı ne kadar ? İşte Galaxy S7 ve HTC 10 drop testi..

Hangisi Daha Dayanıklı ?

Bu yıl içerisinde yayınlanan iki yeni amiral gemi teknik özellikleri ve performansları ile göz doldururken, kullanıcılar verecekleri fiyatlarda tedirginlik çekmeye devam ediyor. Sunmuş oldukları özellikler haricinde tasarımları da çok beğenilen HTC 10 ve Galaxy S7 sağlam gövdeleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle Galaxy S7‘de bulunan metal gövde ve cam malzemeler dayanıklılık konusunda çıtayı yukarıya çekiyor.

Yapılan drop test videosunda her iki amiral gemi de belli yükseklikteki mesafelerden beton zemin üzerine bırakıldı. Giderek arttırılan yükseklikte ilk kırılan akıllı telefon Galaxy S7 olurken, ön cam yüzeyi param parça oldu. HTC 10‘un arka panelinde ise sadece çizikler meydana geliyor.

Toplamda 32 adet atış gerçekleştirilen drop testte en son Galaxy S7’yi tanınmaz halde buluyoruz ve çalışmayacak bir hal alıyor. HTC 10 ise drop testi başarı ile geçen akıllı telefon olarak Galaxy S7’yi solluyor. Yayınlanan Galaxy S7 ve HTC 10 drop test videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-ve-htc-10-drop-testi-21628-8821/ linkinden 29.07.2021 09:07:25 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video