PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7 ve LG G5 Satışa Çıktı! İşte Fiyatlar

Samsung Galaxy S7 ve LG G5 Satışa Çıktı! İşte Fiyatlar

 

Yeni amiral gemilerin sızıntıları internette dolaşmaya devam ederken Samsung Galaxy S7 ve LG G5 modelleri satışa çıkartıldı. Ancak ilanı açan web sitesi 1 saat sonra ilanı siteden kaldırdı.

CİHAZLAR NE GİBİ DEĞİŞİME UĞRADI ?

21 Şubat tarihinde tanıtılacak olan LG G5 ve Samsung Galaxy S7 modelleri erkenden web sitesinde satışa çıkartılınca akıllara pazarlama stratejisi geldi. Satış ilanı siteden kaldırıldıktan sonra ekran görüntüleri çoktan alınmış ve sızdırılmıştı.

samsung-galaxy-s7
İlan fotoğraflarında bir süredir farklı sızıntılara neden olan Galaxy S7 ve LG G5 modellerini görebiliyorsunuz. Eğer bu sızıntılar gerçekse LG G5‘in tasarımı değişime pek de uğramamış gibi duruyor.

lg-g5
LG G5 VE GALAXY S7 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI

Artık o kadar çok sızıntı çıktı ki gün geçtikte amiral gemilerin parçaları yerlerine oturmaya başladı. Dün internette satışa çıkartılan Galaxy S7 Dubai’de 4198 dirhemden satılırken Türkiye fiyatı 3400 TL‘ye denk geliyor. LG G5‘de 2500 dirhemden satış görürken Türkiye fiyatı ile 2050 TL‘ye denk geliyor.

samsung-sarj-cihazi
Akıllı telefonların fotoğraflarını incelediğimizde tasarımsal anlamda fikir edinebilmek mümkün. Ancak teknik özellikler için sağda solda gezen web sitelerine aldanmamanızı, 21 Şubat tarihinde yapılacak olan resmi açıklamaları beklemenizi öneriyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s7-ve-lg-g5-satisa-cikti-iste-fiyatlar-4279/ linkinden 29.07.2021 00:07:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Hocam LG g5 fiyatına bakarsak değmez galaxy s7 her türlü alır benchmark testinde: )

  • LG g2 serisinden sonra bozdu iyice bu nasıl bir telefon plastik kasa tasarım kaymış

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video