PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S7’nin Su Geçirmez Özellikli Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S7’nin Su Geçirmez Özellikli Videosu Yayınlandı

 

Yeni Galaxy S7 modelinin teknik özellikleri ve detayları beklenirken, Samsung‘un YouTube kanalından Galaxy S7 ile ilgili su geçirmezlik ve hızlı şarj detaylarına değinen bir video yayınlandı.

MWC 2016’DA GALAXY S7 ESECEK

Samsung‘un Endonezya kanalı tarafından yayınlanan Galaxy S7 videosunda “yeni Galaxy için hazırlanın” mesajları verilirken, videoda kullanılan telefonun Galaxy S7 Edge olduğu belirtiliyor.

Telefonun görüntüsüne bakacak olursanız yan bölmelere uzanan ekran dikkat çekerken, sağanak yağmur altında kullanırken bir şey olmaması ile su geçirmezlik özelliği vurgulanmak istenmiş. Ayrıca telefonun diğer özelliklerinden olan hızlı şarj da video içerisinde ön plana çıkartılmış.

samsung-galaxy-s7
BEKLENENDEN 1 HAFTA ÖNCE YAYINLANDI

İlk olarak Samsung‘un Endonezya YouTube kanalından yayınlanan videoda #TheNextGalaxy etiketi girildiği ve normalden 1 hafta önce yayınlandığı görülüyor. Zaten video linkine tıklayıp kanala gittiğinizde “Bu video liste dışı. Sadece bağlantısına sahip olan kişiler videoyu görebilir.” uyarısı veriyor.

21 Şubat tarihinde MWC 2016 etkinliğinde karşımıza çıkacak olan Samsung‘un yeni amiral gemisi için videoda bol bol spor ve sporcu dostu kimliği, sağlık takibi ve uygulamaları ile tanıtılmış. Reklam filminde oynayan kişi ise Endonezyalı Dellie Threesyadinda adlı profesyonel bir okçu.

dellie-dinda-samsung
Videoyu izlerken Galaxy S7‘yi S6 modeline benzetebilirsiniz. Tasarımsal olarak çok da farkın bulunmadığı ve geçen hafta yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY S7 VİDEO

 

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz