PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S8 Konsept Çizimleri Göründü

Samsung Galaxy S8 Konsept Çizimleri Göründü

 

Samsung Galaxy S8‘e ait olacağı belirtilen Steel Drake adlı tasarımcı yeni konsept çizimlerini hazırlayarak internette yayınladı. İlk olarak Samsung firmasının beğenisine sunulan tasarımlarda çift kavisli ekran teknolojisi göze çarpıyor. Detaylar haberimizde!

samsung-galaxy-s8-konsept-15
GALAXY S8’DE ÇİFT KAVİSLİ EKRAN

Tasarımcının harika bir iş çıkarttığını söylememde fayda var. Açıkçası uzun zamandır Galaxy serisi için hiç böyle konsept tasarımlar çizilmemişti. Steel Drake isimli tasarımcının Samsung ekibine vereceği bu konseptler eğer onay alırsa bir sonraki Galaxy S8‘i bu şekilde görebileceğimizi umut ediyorum.

Samsung cihazlarda görmeye alışık olduğumuz kavisli ekran teknolojisi devam ederken, konsept çizimlerde ise biraz daha ileri gidilerek çift kavise sahip bir ekran tasarlanmış durumda. İnce yuvarlak hatlar ile telefonun çekiciliği arttırılırken, arkasına da bir projeksiyon cihazı tasarlanmış Açıkçası tabletlerden sonra projeksiyon cihazlı akıllı telefonları görme fikri çok tutabilir. Hele ki konu Samsung ise firma yeniliklere çok açık olduğu için bu tasarımlara hayır diyeceğini pek sanmıyorum. Birebir almasa bile mutlaka esinleneceği noktalar olacaktır.

Samsung Galaxy S8 için hazırlanan konsept tasarımlara ait bir galeri oluşturduk. Bu galeriyi aşağıdan incelerken gözünüze Samsung logosunun olmadığı çarpabilir. Tasarımcı logonun eskidiğini düşünerek yeni bir logo tasarlamış hepsi bundan ibaret.

SAMSUNG GALAXY S8 KONSEPT – GALERİ

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s8-konsept-cizimleri-gorundu-3604/ linkinden 28.07.2021 16:07:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

  • Abi bu ne daha galaxy s7 çıkmadı s8 konsept resimleri yayınlanıyor sapitmis millet yeminle

  • Bayildim tasarıma açıkçası galaxy s7 çıktıktan sonra ne kadar sürer bilmiyorum ama bu tasarımı samsung degerlendirmesi lazım mutlaka

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video