PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı!

Samsung Galaxy Z Fold 3 Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı!

 

Birkaç aydır Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Samsung’un ekran altı kameralı ilk akıllı telefonu olacağı çeşitli kaynaklar tarafından bildirildi. Şimdi ise güvenilir Samsung sızıntısı Ice_Universe, Twitter’da paylaştığı iki tweet ile dahili öne bakan kamera hakkında biraz daha ayrıntı ortaya çıkardı.

İlk olarak, Güney Kore merkezli teknoloji şirketinin ışığın %40’lık oranının geçmesiyle kameranın üzerindeki ekran için dünya çapında bir şeffaflık elde ettiğini açıkladı. Bununla birlikte, bunun ekran altı kamera üzerinde bariz bir mozaik desen pahasına gelmiş olabileceğini de ortaya koydu.

Bu, elbette, ZTE Axon 20 5G’deki (aşağıda görselini bulabilirsiniz) Ekran Altı Kamera (Under Display Camera) teknolojisinin görünümüne biraz benziyor, bu da Galaxy Fold hayranlarının beklentilerini ılımlı tutması gerektiğini yönüne doğru işaret gösteriyor.

Kayda değer bir paylaşım, ancak yalnızca beyaz bir arka plan üzerinde gerçekten görünür olması ve koyu bir arka plan üzerinde tamamen görünmez olması bekleniyor. Şahsen ekranın ortasında bir delik görmektense hafif bir parlayan ışık görmek daha cazip gelecektir, aynı zamanda günümüzde kullanıcı arayüzlerinde kullanılan Karanlık Mod tercihinin daha çok olması böyle bir problemi ortadan kaldıracaktır.

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün Temmuz veya Ağustos aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold-3-hakkinda-yeni-detaylar-paylasildi-114224/ linkinden 21.10.2021 22:10:07 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad