PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Slide Geliyor!

Samsung Galaxy Z Slide Geliyor!

 

Güney Kore merkezli teknoloji devinin yeni nesil farklı form faktörüne sahip cihazının isminin Samsung Galaxy Z Roll veya Samsung Galaxy Z Slide mı olacağı henüz belli değil. Samsung Display, yakın tarihli bir endüstri etkinliğinde genişleyen bir akıllı telefon sergiledi ve son ticari marka başvuruları, şirketin böyle bir cihazı pazara sunmayı planladığını gösteriyor. İsmi ise büyük ihtimalle Galaxy Z Slide olacak.

Ancak Samsung, en son 21 Mayıs 2021’de Samsung Galaxy Z Roll ve Samsung Galaxy Z Slide’ın patentini nasıl aldı.

Görünüşe göre şirket, ticari marka başvurusunda, biraz farklı iki cihaza atıfta bulunmadıkça, hem kapaklı katlanabilir hem de çok farklı telefonlar olan Z Fold ve Z Flip gibi iki farklı cihaza atıfta bulunmadıkça, seçeneklerini açık tutuyor.

Galaxy Z Roll gibi, Z Slide ticari markası da bu cihazın Samsung’un S-Pen’ini destekleyeceğini gösteren bir “elektronik kaleme” atıfta bulunuyor. Büyük ihtimalle Z Slide isminde gelecek cihazda S-Pen kalem desteği de yer alıyor olacak. Her ne olursa olsun, bu yeni form faktörlerinin hemen hemen hepsini bu yıl görmeyi beklemiyoruz, ancak Samsung’un önümüzdeki yılların başlarında esnek ekranları kullanarak çok ilginç bir teknoloji sunması bekleniyor.

Kaynak: LetsGoDigital (https://nl.letsgodigital.org/smartphones/samsung-galaxy-z-slide/)

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-slide-geliyor-113552/ linkinden 14.06.2021 18:06:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video