PC HocasıCep TelefonuSamsung Katlanabilir Telefon Projesine Başlıyor

Samsung Katlanabilir Telefon Projesine Başlıyor

 

Samsung firmasının yurt dışı kaynaklı olarak katlanabilir telefon projesi üzerinde çalışmalarını yürütürken, HSBC analisteri tarafından yayınlanan bilgilere göre piyasada bir ilk olarak Samsung’un katlanabilir telefonunu göreceğiz.

samsung-katlanabilir-telefon-teknolojisi

 

2016 YILINDA BÜYÜK ATILIM YAPACAK

Samsung‘un hızla devam eden zorlu rekabet koşullarında öncü firmalardan olduğu için yeni bir fark oluşturması gerekiyor. Bu fark için de çalışmalar sürerken, piyasadaki konumunu korumak ve öncü firma olmaya devam etmek için 2016’ya hızlı ve büyük bir atılım yaparak girişecek. Daha ilk çeyrek için Samsung‘un tasarlamış olduğu planlar devreye birer birer alınırken, katlanabilir telefon projesinde bir ilki gerçekleştirecek.

Katlanabilir telefon projesinin bir çok avantajı bulunduğu gibi, cihazın formu ile diğer tüm akıllı telefonlardan bir adım önde olacak. Bilirsiniz, şimdiye kadar akıllı telefonların teknik özellikleri geliştirilmeye devam ederken, aynı oranda da ekranları arttırıldı. Ancak taşıma konusunda sıkıntı çıkartan büyük ekranlı telefonlar burada dezavantajlı duruma dönüşmüş oluyor.

Samsung bu konuda farklı bir yatırım yaparak katlanabilir telefonlarını piyasada eşi benzeri görülmemiş bir şekilde tasarlayacak. Telefonun çıkış tarihi, modeli ve teknik özellikleri açısından bir açıklama bulunmazken, 2016’nın Eylül ayında katlanabilir telefon projesini daha net görebileceğiz.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video