PC HocasıHaberlerSamsung, Mobil Dünya Kongresi’nde Yeni Teknolojilerini Tanıtacak!

Samsung, Mobil Dünya Kongresi’nde Yeni Teknolojilerini Tanıtacak!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu sene gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) ile aynı zamana denk gelen 27 Şubat’ta bir etkinlik düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu. Yayımlanan animasyonlu videoda akıllı saat, katlanabilir akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar görüyoruz.

Samsung’un yeni dizüstü bilgisayarını, akıllı saatini, tabletini ve katlanabilir akıllı telefonunu tanıtacağı etkinlik 27 Şubat’ta şirketin resmi YouTube kanalında yayınlanacak.

Samsung Electronics’in yeni Bilgi İşlem Ar-Ge Ekip Başkanı Hark-sang Kim, bu duyurunun beraberinde yayımlanan bir blog yazısında, şirketin “yeni nesil Galaxy Book serisi” için öncelikleri hakkında bir takım ipuçları paylaştı. Başkan Kim, yeni Galaxy Book serisinde amaçlarının birlikte çalışan çeşitli farklı Galaxy cihazları ile “cihazlar ve işletim sistemleri arasında sorunsuz bir deneyim sunmak” olduğunu vurguladı.

Güney Koreli şirketin Microsoft ile yaptığı işbirliğinde kullanıcıların Android uygulamalarını Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarından kontrol etmelerini sağlayan Telefonunuz uygulaması sayesinde bir takım cihazlar arası işlevsellik zaten görmüştük. Samsung ayrıca Samsung Gallery ve Samsung Notes gibi uygulamaların artık mobil ve bilgisayarda tutarlı bir görünüm ve his sunduğunu söylüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-mobil-dunya-kongresinde-yeni-teknolojilerini-tanitacak-123640/ linkinden 26.05.2022 18:05:16 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial