PC HocasıİnternetSamsung Reminder Artık Microsoft To-Do ile Senkronize Oluyor

Samsung Reminder Artık Microsoft To-Do ile Senkronize Oluyor

 

Artık hatırlatıcılarınızı Samsung Reminder uygulamasında Microsoft To-Do ile senkronize edebilirsiniz. Telefonunuza anımsatıcılar ekledikten sonra, buna bilgisayarınıdan ve Microsoft To Do, Outlook ve Teams’in tarayıcı uygulamalarından erişim sağlayabilirsiniz. Microsoft To-Do özelliği sayesinde Samsung Reminder senkronizasyonu artık Android 10 veya sonraki sürümlere sahip tüm Galaxy Modelleri için mevcut.

Nasıl kullanırım?

  • Artık bağlanmak her zamankinden daha önemli. Bir aramadan hatırlatıcı oluşturun ve bu, Yapılacaklar’daki tüm görevlerinizle birlikte kullanılabilecektir. Daha da iyisi, Telefonunuz uygulamasıyla doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan aramanızı başlatmak için “Çeviricide Aç” ı tıklayabilirsiniz.
  • Hareket halindeyken hızlı bir şekilde hatırlatıcı kaydetmek için Bixby’yi kullanabilirsiniz. Sadece “Bixby, bana bu akşam faturaları ödememi hatırlat” deyin ve yakalanan hatırlatıcı senkronize olur ve Bilgisayarınızda ve web’de kullanılabilir olur.
  • Samsung Mesajları, Samsung Notes veya Samsung tarayıcısından bir hatırlatıcı oluşturun, ardından bunları bilgisayarınızdaki Yapılacaklar uygulamasında yönetin.

Samsung Reminder’den Microsoft To-Do’ya aktarım senkronizasyonu nasıl aktif edilir?

  • Samsung Hatırlatıcı uygulamasını> Ayarlar> Microsoft To Do ile Eşitle’yi açın.
  • Microsoft hesabınızla oturum açın.
  • İzin isteğini kabul edin.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-reminder-artik-microsoft-to-do-ile-senkronize-oluyor-93904/ linkinden 16.06.2021 07:06:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video