reklam
Ana SayfaCep TelefonuSamsung’un Yeni A Serisi Modelleri A30 ve A50 Büyük Beğeni Topladı

Samsung’un Yeni A Serisi Modelleri A30 ve A50 Büyük Beğeni Topladı

Samsung‘un yeni A serisi modellerinden olan Galaxy A30 ve Galaxy A50 Nisan ayı boyunca en çok satan telefon modellerinin başında geliyor. Mart ayının ortalarında tanıtılan yeni A Serisi fiyat ve performans konusunda kullanıcıların isteklerini karşıladı. Mart Ayının ortalarında tanıtılan bu ürünler Nisan ayı ile birlikte tüm zincir mağazalarda yerini almaya başladı. Tasarımlarıyla büyük bir beğeni toplayan A Serisinin yeni üyeleri A30 ve A50  fiyat ve performansları ele alınınca   kullanım açısından Premium hissi veriyor dememiz yanlış olmaz.  

Samsung Galaxy A30‘un ekran tasarımına değinmek gerekirse bizi damla çentikli bir ekran  karşılıyor. Samsung ,yeni A Serisi modelleriyle beraber çentik furyasına katılmış oluyor. 6.4 İnç ekrana sahip olan bu üründe Süper Amoled ekran teknolojisi kullanılmakta. Fiyatını göz önüne aldığımız zaman ekranın kaliteli malzemelerden oluştuğunu  belirtmem gerek. A30  64 GB Hafıza ve 4GB Ram ile fiyat/performans kategorisindeki diğer cihazlara bende buradayım diyor diyebiliriz. Batarya konusunda ise 4000 mAh gibi yüksek bir batarya kapasitesine sahip olan Galaxy A30 , akıllı pil teknolojisini kullandığı için daha fazla ekran süresi almanıza olanak sağlıyor. Samsung Galaxy A30’u fiyat ve perfomansını ele aldığımız zaman alınabilecek telefonlar listesine yazabileceğimiz ürünlerden biri olduğunu belirtmem gerek. A30’u çeşitli Alışveriş Sitelerinden 1990 TL’den başlayan fiyatlarla temin etmeniz mümkün

Samsung, Endüstrinin İlk 12 GB LPDDR5 Mobil DRAM’inin Seri Üretimine Başladı

Samsung‘un diğer yeni modeli olan  Samsung Galaxy A50, Galaxy A30‘da olduğu gibi 6.4 İnç bir ekranla geliyor. Ekran, Süper Amoled teknolojisini kullanıp ‘Damla Çentik‘ ile birlikte bizi karşılıyor. Galaxy A50‘de  3 Adet kamera yer almakta. Bu kameralar sırasıyla 25 Mp Ana Kamera , 8 Mp İkinci Kamera (123 Derece Geniş Açı ) , Üçüncü Kamera ise 5Mp değerinde Derinlik Algısı‘nı oluşturmayı sağlıyor. Üçüncü kameranın artısı olarak , Galaxy A30‘a göre çok daha iyi Potre modu fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Ön kamera konusunda da gayet başarılı olan A50 , çentik içerisinde 25 Mp bir ön kamera konumlandırmış. Samsung Galaxy A50 64 GB Hafıza ve 6 GB Ram ile bu fiyat kategorisindeki diğer ürünlere göre daha önde dememiz doğru olur. Galaxy A30’da olduğu gibi 4000 mAh gibi yüksek bir batarya kapasitesine sahip olan bu üründe akıllı pil teknolojisi kullanılıyor. Galaxy A50 modeli ile Oyun ve Video izleme konusunda çok zevk alacağınızı belirtmek gerek . Eğer Galaxy A50 satın almak isterseniz , 2440 TL‘den başlayan fiyatlarla temin etmeniz mümkün. 

 

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz