Scarlet Nexus 2021 Yılının Yazında Çıkış Yapacak

  Google News

Scarlet Nexus, Mayıs ayında ortaya çıktığından beri radarımda olan oyunlardan biri oldu.

The Game Awards sırasında Bandai Namco, Scarlet Nexus’un oynanışına ve hikayesine yeni bir bakış attı.

Uzak bir gelecekte geçen Scarlet Nexus, Diğerleri adlı doğaüstü bir tehditle savaşmak için sizi psiyonik askerlerin yerine koyuyor. oyuncular, psiyonik savaşçı saflarına yeni katılan Yuito Sumeragi ve Kasane Randall’ın oynadığı çift perspektifli bir hikaye deneyimleyebilir.

Scarlet Nexus, 2021 yazında PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye geliyor.

Oyun tanıtım yazısı

Zihnin gücünü serbest bırakın

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde, insanlara üstün duyusal güçler veren ve dünyayı bildiğimiz dünya olmaktan çıkaran psişik bir hormon keşfedildi.

İnsanlık tam bu yeni çağa girerken, Ötekiler olarak bilinen, insan beynine aç çıldırmış mutantlar gökten inmeye başladı. Mutantlar geleneksel saldırı yöntemlerine karşı oldukça dirençliydiler, bu büyük tehditle savaşmak ve insanlığı korumak için olağanüstü önlemlerin alınması gerekiyordu.

Psişikler olarak bilinen, üstün duyusal yetenekleri olan kişiler, göklerden gelen saldırıyla mücadele etme fırsatımızdı. Günümüzde de, yetenekleri dolayısıyla psişikler aranır ve insanlığın son savunma hattı Ötekilerle Mücadele Birliği’ne (ÖMB) alınırlar.

ÖMB’ye yeni katılmış, çocukken kendisini kurtaran seçkin psişik gibi olmayı hedefleyen Yuito Sumeragi rolüne bürünün. SCARLET NEXUS’ta telekinetik yetenekleriniz ile fütürist New Himuka şehrini keşfedin ve teknoloji ile psişik yetenekler arasında kalmış bir geleceğin sırlarını çözün.

Detaylıca özelleştirilebilir psişik savaş
Telekinetik yetenekler ile etrafınızdaki dünya en güçlü silahınız olur. Çevrenizdeki şeyleri kaldırarak, kırarak ve fırlatarak saldırı kombinasyonunuzu meydana getirin. Takım üyelerinizle bağ kurarak onların güçlerine erişin ve saldırılarınızın hasarını ve etkisini artırın.

Ötekileri Yok Edin
Gökyüzünden gelen, geleneksel saldırı yöntemlerine ve savunmalara karşı oldukça dirençli çıldırmış mutantlar. Mutasyonlarının verdiği dinmeyen acıyla, çılgınlıklarını dindirmek için canlı organizmaların beyinlerini istiyorlar.

Brain Punk bir geleceği keşfedin
Klasik anime ve batı bilim kurgusundan alınan ilhamların bir araya geldiği fütürist bir Japon manzarasını keşfedin be koruyun.

Yoğun, hikâye odaklı bir deneyim
İkonik Tales of Vesperia’nın arkasındaki zihinler tarafından üretilen bu dostluğun, cesaretin ve kahramanlığın karmaşık öyküsünün içine dalın.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video