Scorn 2021 Yılında Xbox Series ve PC için Çıkış Yapacak

  Google News

Ebb Software’de geliştirilmekte olan korku oyunu Scorn, Gamespot tarafından yayınlanan 13 dakikalık oynanış videosu ile tekrar karşımızda.

Oyun 2021‘de Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Çıkış yaptığı an itibariyle Xbox Game Pass’e dahil olacak.

Scorn, oyuncuyu şaşırtmak için tasarlanmış bir oyuna benziyor. Sadece kumanda elinize geçtiğinde gerçekten hissedilecekmiş gibi görünen elle tutulur bir ruh hali var, ancak Scorn pek çok şeyi doğru yapıyor gibi görünüyor.

Görünüşe göre duvarlar sürünebilir ve tuttuğunuz silahlar organikmiş gibi nefes alır, düpedüz ürpertici.

On üç dakikalık demo, rahatsız edici, atmosferik bir kabus dünyasında yavaş, metodik bir yolculuktur. Doom gibi bir şeye kıyasla çok gergin, daha yavaş tempolu bir nişancı gibi görünüyor, ki kendi başına cehennem gibi olsa da, hızlı tempolu bir arena atıcısı olarak yeniden ortaya çıktı.

Oyun videosunda, oyunun oyuncuları bir kafa karışıklığı durumuna soktuğu hissi var, bu sadece oyun demosu ilerledikçe daha aşikar hale geliyor gibi görünüyor. Geliştiricilere göre, Scorn’un görsel stili, H.R. Giger’den ve sürrealist sanatçı Zdzisław Beksiński’nin eserlerinden doğrudan ilham alıyor, bu da sizi sürekli bir rahatsızlık durumuna sokuyor, ancak yine de kökenleri konusunda sizi meraklandırıyor.

Oynanış video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video