reklam
Ana SayfaOyunSea of Thieves’in Steam’e geleceği tarih belli oldu

Sea of Thieves’in Steam’e geleceği tarih belli oldu

Birçok oyuncu tarafından yıllardır Steam‘e gelmesi istenen Sea of Thieves yakın zamanda Steam mağazasında yerini almıştı. Yapılan yeni açıklamalar ile birlikte oyunun Steam‘de yayınlanacağı tarih sonunda belli oldu. Paylaşılan bilgilere göre Sea of Thieves, 3 Temmuz tarihinde Steam‘de yayınlanacak.

Sea of Thieves nedir ?

Oyunu sizlere kısaca anlatmak istiyorum. Bu oyun Rare firması tarafından geliştirilen ve bizlere korsan olma deneyimi yaşatan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda aynı bir korsan gibi başımıza ne geleceğini bilemiyoruz. Bir taraftan başka korsanlarla savaşırken diğer taraftan fırtına çıkabilir. Veya ele geçirdiğiniz hazineleri tam satacakken, pusu kurmuş bir korsan tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz.

Blizzard, Hearthstone Kartlarını Sansürlüyor

Oyunun bu özelliklerinin birçok oyuncuyu etkisi altına aldığını söyleyebilirim. 2016 yılında piyasaya çıkan bu oyunun günümüze kadar oynanmasının sebeplerinden birisi ise bu saydığım özellikler olabilir.

3 Temmuz tarihinde Steam‘e gelecek olan oyunun fiyatı hakkında yapılan açıklamaya göre Sea of Thieves, 39.99$ fiyatına sahip olacak.

Oyunun Türkiye fiyatı hakkında net bir açıklama yapılmadı. Fakat oyunun Microsoft mağazasında 257.50 TL fiyat etiketine sahip olduğunu ele alacak olursak bu rakamlar Steam üzerinde de hemen hemen aynı olacaktır.

Oyunun Steam‘e gelecek olmasına özel olarak bir kampanya yapılır mı bilemeyiz. Fakat gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz