PC HocasıHaberlerSen İstiyor Oyun verecek 5$

Sen İstiyor Oyun verecek 5$

   

Hatırlarsınız kısa süre önce PewDiePie‘ın başı bir web sitesi bahane edilerek belaya girmişti. Aynı web sitesi tekrardan gündeme oturdu. Fiverr adlı web sitesinin tekrar gündeme oturma nedeni ise basit bir oyunda değil. Oyun dünyasını kasıp kavuran geçtiğimiz yıl çıkan ve herkes tarafından beğenilen Overwatch. Blizzard’ ın FPS oyunu olan Overwatch tekrar dan Fiver sayesinde gündeme geldi.

5$ veren kızlarla oynuyor

Para karşılığında işler yaptırabildiğiniz bir web sitesi olan Fiverr‘da web sitesi üzerinden oyun kategorisinde bir çok kişi bulabiliyorsunuz. Hatta siz de kayıt olarak bir şeyler yapabilirsiniz. Bunu fark eden bir çok kız Overwatch gibi gündemde olan oyunlarda sizinle oyun oynayarak karşılığında 5 dolar ücret talep ediyor. Sadece Overwatch değil CS:GO, LOL, Dota birçok oyunda kendinize kız oyun arkadaşı bulabilirsiniz.

Henüz bu trendi kim başlattı bilinmiyor fakat site üzerinde onlarca ücret karşılığı oyun oynayan kız ile doldu. Sadece giriş sayfalarına bile en az 5-6 kişi bulunuyor.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/sen-istiyor-oyun-verecek-5-22452/ linkinden 27.01.2022 20:01:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner