PC HocasıSinemaShazam 2’den Kısa Bir Fragman

Shazam 2’den Kısa Bir Fragman

 

David F. Sandberg, henüz bir kare çekmemiş olmasına rağmen, film için yapılan incelemelerden alıntılar kullanan bir Shazam 2 kısa bir fragmanını yayınladı.

2022’de piyasaya sürülmesi planlanan filmi de yönetecek. İlk film, başta Justice League olmak üzere bir dizi gişe başarısızlığı yaşayan DC için sürpriz bir hit oldu.

Fragman, Sandberg’in kuru İskandinav mizah anlayışının karaktere mükemmel bir şekilde uyduğunu ve filmin başarısının ana nedenlerinden biri olduğunu hatırlatıyor.

Sandberg önümüzdeki hafta sonu DC FanDome’da görünecek, umarım Shazam 2 hakkında elde tutulabilir ve tam manasıyla somut bilgiler vermesini düşünüyoruz.

Shazam 2 (veya Shazam !!), The Batman, The Flash, Black Adam ve The Suicide Squad gibi diğer büyük filmlerin yanı sıra yaklaşan DC FanDome’da kendi yerini alacak. 24 saat sürecek etkinlik 22 Ağustos’ta başlayacak. Shazam 2 eğer bir aksilik yaşamazsa 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girecek.

Sizin konu hakkında düşünceleriniz neler?

Yorum olarak belirtmeyi unutmayın, PCH Ailesi 🙂

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/shazam-2den-kisa-bir-fragman-88659/ linkinden 30.07.2021 00:07:58 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement