reklam
Ana SayfaCep TelefonuSızıntı: Samsung’tan Pop-Up Kameraya Sahip A-Serisi Telefon!

Sızıntı: Samsung’tan Pop-Up Kameraya Sahip A-Serisi Telefon!

OnLeaks beyciğim, Sevgili Samsung beyciğimin neredeyse çerçevesiz ekrana ve bir adet pop-up özçekim kameraya sahip olacak yeni bir orta sınıf akıllı telefon üzerinde çalıştığını açıkladı. Samsung, Delikli kameranın öncülüğünü yapmasına rağmen, geçtiğimiz sene Samsung Galaxy A80’i çok ayrıntılı bir sürgülü döner kamera ile piyasaya sürdü.

Şimdi ise sızdırmalar konusunda bir dünya markası olmuş OnLeaks beyciğim, Samsung’un bir pop-up özçekim kamera teknolojisine sahip bir cihaz üzerinde çalıştığını (Pigtou.com aracılığıyla) kamuoyu ile paylaştı.

Muhtemelen OEM CAD dosyaları aracılığı ile sızdırılmış olan render görüntüler, cihazın tam ekran bir tasarıma, üç arka kameraya, arka tarafta konumlandırılmış parmak izi okuma sensörüne ve tabi ki pop-up özçekim kameraya sahip olacağı netleşmiş durumda.

Asus, Zenfone 7 Akıllı Telefon Ailesini Tanıttı

Kulaklık jakı olmayacak

Ne yazık ki, mevcut A serisi Samsung Galaxy cihazlarının aksine, pop-up özçekim kameraya sahip olacak ve henüz modelini bilmediğimiz Samsung Galaxy cihazda herhangi bir kulaklık jakı olmayacak. Cihazın ekranı 6,5 inç olacak ve telefonun ahizesi 183,5 mm yükseliğe, 77mm genişliğe ve 9,2mm kalınlığa sahip olacka.

Alt kısımda bağlantı noktası olarak USB-C, hoparlör ızgarası ve gürültü önleyici mikrofonlar konumlandırılmış durumda. Merakla beklediğimiz bu cihaz önümüzdeki birkaç ay içinde pazara sürülecek ve 5G destekleyip desteklemeyeceği henüz net değil.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Advertisement