PC HocasıOyunSkabma: Snowfall 2022’de PC için Geliyor

Skabma: Snowfall 2022’de PC için Geliyor

   

Yayıncı PID Games ve geliştirici Red Stage Entertainment, hikaye odaklı macera oyunu Skabma: Snowfall‘ı duyurdu.

2022‘nin ilk çeyreğinde Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun için ayrıca bir konsol sürümü de planlanıyor.

Sami hikayelerinin ve kültürünün daha önce hiç görülmemiş bir temsilidir. Eski kuzey kamp ateşi hikayelerinin canlandığı bir dünyada İskandinav güzelliğini keşfedin. Hikaye odaklı üçüncü şahıs macera oyununda çevredeki bulmacaları çözün.

Bir Sami köyünün günlük hayatı, yakındaki bir Tar-Yanan Çukurunda meydana gelen bir kazadan sonra altüst olur. Tuhaf bir hastalık bölgeye yayılmaya başlar ve topraktan insanlara ve hayvanlara kadar her şeyi etkiler.

Kaçak bir ren geyiği doe arayan genç bir Sami çobanı olan Ailu olarak oynuyorsunuz. Ailu, eski bir büyülü davul olan Goavddis’i bulduğunda, büyüyen düzensizliğin gizemi çözülmeye başlar. Enfekte olanlar için zaman azalıyor, ancak Sami şifacıları Noaidis’in uzun süredir kayıp bilgisi hala davulda atıyor.

Kaybedilen her zaman geri kazanılabilir! Dört Tanıdık Ruhu bulun ve hastalığın kaynağını bulmak için doğayla yeniden bağlantı kurun. Yeni bir çağ için yeni bir Noaidi olma vaktin geldi.

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/skabma-snowfall-2022de-pc-icin-geliyor-117593/ linkinden 08.08.2022 22:08:44 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video