reklam
PC HocasıİnternetSpotify Ana Ekranı Yenilendi!

Spotify Ana Ekranı Yenilendi!

Dünya’nın en büyük çevrim içi müzik dinleme platformlarından biri olan Spotify, son zamanlarda uygulama arayüzüne baya önem veriyor. En son gerçekleştirdiği yenilikten sonra uygulamanın ana ekranını kullanıcı deneyimini arttıracak biçimde güncelledi.

Mobil ve Tabletlerde kullanacağınız sürümlerde Ana Ekran, müzik ve çalma listelerine geri dönmenizi kolaylaştıran yeni bir yerleştirme düzeni ile güncellendi.

Bugünden itibaren, Spotify cep telefonlarını veya tablet uygulamalarını açtığınız zaman hızlı bir şekilde tanıdık içeriğe geri dönmenizi sağlayan yenilenmiş bir kullanıcı arabirimi ile karşılaşacaksınız.

Her sabah yayın yaptığınız podcast’e, egzersiz sırasında her zaman dinlediğiniz çalma listesine veya tüm hafta boyunca tekrar tekrar çaldığınız albüme erişmeniz yeterlidir.

Tinder Profillerine 'Mavi Tik' Özelliği Geliyor: Peki Nasıl Alınacak?

Ekran ve içerik, dinleme programınız ile birlikte değişime uğrar, sizi “Günaydın” mesajı ile karşılar ve gün ışığı azalırken “İyi günler” ve hatta hava karardığında “İyi akşamlar” mesajlarını sizlere iletir.

En üst bölümde yer alan altı önerinin altında en iyi podcast’lerinizi, “Sizin için yapılmış” çalma listelerini, dinlemenize dayalı yeni keşifler için öneriler ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir bölüm size ayırılmış durumda.

Etiketler