Star Wars Jedi: Survivor Eski Nesil Konsollara Gelecek Mi ?

  Google News

EA’in geliştirdiği Star Wars Jedi: Survivor, eski nesil konsollara geliyor. EA’in bu yıl çıkardığı ve Star Wars Jedi: Fallen Order’in devam oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor, eski nesil konsollara gelmemişti. EA yetkilileri, oyunun eski nesil konsollara gelmeyeceğini oyunun çıkışından 1 yıl önce açıklamıştı.

Oyun, çıkış yaptığında ise oyunda karşılaşılan bug ve optimizasyon sorunlarından dolayı oyuncular fazlasıyla tepki göstermişti. Bunun dışında oyunun hikayesini ve oynanışını ise oyuncular beğenmişti. Bu bug ve optimizasyon sorunlarından dolayı EA, özür dilemişti. Şimdi ise oyunun eski nesil konsollar için bir sürümü geliyor .

Star Wars Jedi: Survivor PS 4 ve Xbox One’a Mı Geliyor ?

Star Wars Jedi: Survivor’un PS 4 ve Xbox One’a geleceği EA’in yaptığı bilanço sunumunda gözüktü. Bu duruma göre Star Wars Jedi: Surivor’ın PS 4 ve Xbox One’a gelmesi için geliştirici stüdyo çalışmalara başladı diyebiliriz.

Bu duyuruya göre Respawn Entertaiment’ın oyunun bu sürümü için henüz erken geliştirme aşamasında olduğunu görüyoruz. Her ne kadar geliştirici eski nesil konsollar içinde bir sürüm getirecek olsa da hala öncelikli versiyonun PS 5 ve Xbox Series S/X olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video