PC HocasıOyunStar Wars Republic Commando Nintendo Switch ve PlayStation 4 için Çıkış Yaptı

Star Wars Republic Commando Nintendo Switch ve PlayStation 4 için Çıkış Yaptı

 

2005 yılında piyasaya sunulan taktiksel FPS oyunu Star Wars Republic Commando bugün itibari ile modernize edilmiş,

Kontroller ve Platinum kupa ile birlikte PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkış yaptı.

Republic Commando, Revenge of the Sith’in sinemalara çıkmasından birkaç ay önce, 2005 yılında Xbox ve PC’de çıktı. Son Jedi Outcast , Jedi Academy , Episode 1: Racer and Knights of the Old Republic 2’nin yeniden sürümlerinde olduğu gibi, remaster Aspyr tarafından ele alındı.

Bu yeni sürüm, orijinalin çok oyunculu moduna sahip olmayacak ancak modernize edilmiş kontroller içerecek. Sizi özel operasyonlar birimi Delta Squad’ın sorumluluğuna koyuyor. Boss, Scorch, Fixer ve Sev gibi kendi kendini açıklayan harika isimlere sahip bir klon komando takımına sahipsiniz.

Boss’u seslendiren Temuera Morrison , Jango Fett’i ve önceki üçlemede klonları canlandırdı. Oyuncu kısa süre önce The Mandalorian’ın 2. sezonunda Boba Fett olarak Star Wars evrenine döndü ve yakında çıkacak. Disney Plus programı The Book of Boba Fett’de başrol oynayacak.

“Republic Commando 2005’teki ilk lansmanından bu yana hayranların en sevdiği Star Wars oyunu olmaya devam ediyor. Franchise tarihindeki bu sevilen anı geri getirmek için Lucasfilm Games ile birlikte çalışabilmekten onur duyuyoruz,” Aspyr’ın ortağı Ted Staloch kurucu, yaptığı açıklamada dedi.

Fiyat listesi

  • PlayStation Store’da: 109,00 TL
  • Nintendo eShop’ta: 14,99 dolar
  • Microsoft Store’da: 30,00 TL
  • Steam’de: 18,50 TL

Çıkış fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/star-wars-republic-commando-nintendo-switch-ve-playstation-4-icin-cikis-yapti-111490/ linkinden 28.07.2021 16:07:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video