Cumartesi, Haziran 15, 2024

Starfield için Çıkış Tarihi Açıklandı

Paylaş

silkroad gaminggentr

Bethesda Game tarafından geliştirilen Starfield, uzay temalı en iyi oyunlardan biri olarak değerlendiriliyor. Bu zamana kadar oyun için paylaşılan bilgiler, oyun için beklentileri arttırmıştı. Fakat son dönemde yaşanan erteleme furyasına Starfield yapımı da katılmış ve oyunun ertelenmesiyle beraber oyuncular hayal kırıklığına uğramıştı.

Şimdi çıkış tarihi merakla beklenen oyun için yeni bir paylaşım geldi. Uzun bir süre erteleme alan yapım için resmi çıkış tarihi duyuruldu.

Starfield Ne Zaman Çıkacak?

Bethesda Game tarafından paylaşılan video, oyunu bekleyenleri de heyecanlandırdı. Öyle ki paylaşılan videoda oyundan da bazı sahnelere yer verildi. Etkileyici bir girişle duyuruyu gerçekleştiren firmanın paylaşımlarına göre yapım 6 Eylül 2023 itibariyle çıkış yapacak.

Şimdilik bu tarihte, PC oyuncuları Xbox Series X ve Series S modelleri için çıkış yapacak olan oyun için yeni bir özel sunum gerçekleştirileceği konusunda da açıklamalar geldi. Buna göre 11 Haziran tarihinde de oyundan yeni sahneleri göreceğimiz özel bir sunumla karşılaşacağız. Özel sunum sırasında nelerin açıklanacağı da az çok belli diyebiliriz.

Starfield

Bu süreçte oyunda nelerin değiştiği konusunda bilgiler verilecektir. Zira yapım ilk kez 2018 yılında duyuruldu ama şu an için görünen 5 yıl sonra çıkış yapacağı. Muhtemelen bu süreç içerisinde gelen ertelemelerle beraber firma oyunda da önemli değişiklikler yapmıştır.

Bir kez daha erteleme kararı gelir mi gelmez mi onu ise şu an bilmek çok mümkün değil. 11 Haziran’da beklenen lansman sonrasında bu konuda da bilgi açıklanacaktır.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler