Field of Glory 2

Steam, Bir Oyunu Daha Kalıcı Olarak Ücretsiz Yaptı

  Google News

Popüler oyun platformu Steam, artık daha sık ücretsiz oyunlar sunmaya başladı. Özellikle kalıcı olarak ücretsiz verilen oyunların sayısının arttığını görüyoruz. Geçtiğimiz gün bu oyunlara bir yenisi daha eklendi. Field of Glory 2 ücretsiz oldu.

Kısa süreli olarak ücretsiz verilecek olan strateji oyununu belirtilen süre içerisinde alan kullanıcılar, oyuna kalıcı olarak da sahip olmuş olacak.

Field of Glory 2 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Oyunu ücretsiz olarak elde etmek için 8 Haziran 19:00 tarihine kadar hesabınıza eklemiş olmanız gerekiyor. Bu tarihe kadar oyunu hesabınıza ekleyecek olursanız, yapım tamamen sizin olacak.

Oyunun standart olarak fiyatının da 50 TL olduğunu belirtelim. Yani aslında çok büyük bütçelere sahip bir oyundan söz etmiyoruz.

İllaki yapımın adını yeni duyanlar ve merak edenler olacaktır. Bu kullanıcılar için kısa bir oyundan da söz etmek istiyorum.

Field of Glory 2

Field of Glory 2 Nasıl Bir Oyun?

2017 yılında satışa sunulan oyun, MÖ 280’den MÖ 25 yılına kadar olan dönemi ele alıyor ve Roma’nın yükselişini konu ediniyor. Sıra tabanlı bir taktik oyunu olarak karşımıza çıkan strateji oyunu, Türkçe dil desteği barındırmıyor ve çoklu oyuncu desteği de bulunmuyor.

Ücretsiz olduğu da düşünülecek olursa, özellikle stratejis everlerin kaçırmaması gereken bir yapım diyebiliriz. Şuraya oyunun Steam sayfasını da eklemiş olalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

  • Kalbinizi kırmam istemem ama o çok sevdiğiniz Steam ücretsiz oyun falan sunmuyor. Burda övmeniz gereken her oyun başı 100 dolar alan(oyun ücretinden aldığı pay hariç) Steam değil bunu yayınlayan yapımcılar. Bu oyunları ne Steam yapıyor ne de ücretsiz olması için teşvik ediyor.

  • Lütfen warzone hueneme concord ve hueneme negev bağlantı sorunları hakkında çözüm içeriği üretseniz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video