Steam Call of Duty

Steam’de Call of Duty Oyunları İndirime Girdi! Kaçırmayın

  Google News

Steam’de indirim haberlerini paylaşmayalı epey bir zaman oldu. Zira platformda son dönemde indirimden çok zam haberleri gündeme geliyor. Neyse ki bu kez güzel bir indirimin haberini vereceğiz. Steam’de Call of Duty serisinin oyunları indirime girdi. Seride yer alan popüler oyunlarda güzel fiyatlar var. Hadi zaman kaybetmeden indirimin ne kadar süreceği ve fiyatların da nasıl değiştiği konusunda detaylara geçelim.

Steam’de Call of Duty Fiyatları Ne Kadar Düştü?

Eski ve yeni fiyatları hemen aşağı ekleyeceğim ama önce şunun bilgisini vereyim ki indirim 15 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Yani haberi yazdığımız bugünden itibaren sayacak olursak 5-6 günlük bir süreniz var. Sonrasında oyunlar yeni fiyatlarıyla satışa sunulmaya devam edecek.

Bunun dışında ne yazık ki şu an için serinin en güncel oyunu olan Modern Warfare II yapımında bir indirim olmadığını belirtelim. Biraz daha eski oyunlar için indirim yapılmış. Yeni ve eski fiyatlar hemen aşağıda.

Steam Call of Duty

Steam’de Call of Duty Oyunlarının Fiyatları

Oyun İndirim Oranı Eski Fiyat Yeni Fiyat
COD Black Ops Cold War %67 oranında 999 TL 329 TL
COD Modern Warfare %67 oranında 999 TL 329 TL
COD Vanguard %50 oranında 999 TL 499 TL
COD Black Ops III %67 oranında 209 TL 69 TL
COD Black Ops II %67 oranında 139 TL 45 TL
COD WWII %67 oranında 209 TL 69 TL
COD Black Ops %50 oranında 99 TL 49 TL
COD Ghost %67 oranında 139 TL 45 TL
COD Infinite Warfare %67 oranında 209 TL 68 TL

Seride yer alan diğer oyunların indirimleri için hemen şuraya bir bağlantı da ekleyelim. Listeye eklemediğimiz çok daha eski oyunlar bulunuyor. Steam sayfasından bu oyunları da görüntüleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video