PC HocasıOtomobilSteve Darnell, Rat Rod Aracı Baştan Yazdı

Steve Darnell, Rat Rod Aracı Baştan Yazdı

 

Las Vegas’ta yaşayan 54 yaşındaki Steve Darnell, geliştirmiş olduğu Rat Rod Diesel Power aracını görücüye çıkarttı. Görenlerin ağzını açık bırakan tasarıma nereden bakarsanız bakın bir şekle sokamıyorsunuz! İşte o çılgın araç ve detayları.

Dizel Canavar

Aslına bakarsanız Amerika’lı Steve Darnell tarafından icat edilen bu araç tam bir canavar. Her türlü hava koşulunda ilerleyebildiği gibi, düz yolda 85 km/s hıza ulaşabiliyor. Nostaljik dokunuşları, çılgın kreasyonlar ve benzersiz mekanik özellikleri aracı bu hale getirmiş.

Caterpillar Dizel Motoru ve Welderup Dizel Motoru ile çift burgulu çalıştığı belirtilen aracın performansı ve sesi göz dolduruyor. Ön tarafta yer alan çift motor ve dev egzoz çıkışı aracı şaha kaldırmaya yetiyor. Aracın tasarımı eski konsept araçları andırırken, arka tarafta yer alan palet olumsuz koşullarda aracı yolda bırakmıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu çılgın aracın videosu ile sizleri baş başa bırakalım.

Şu güzelliğe bir bakar mısınız!

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/steve-darnell-rat-rod-araci-bastan-yazdi-21675-9289/ linkinden 28.07.2021 13:07:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video