PC HocasıOyunStubbs the Zombie, Yeni Nesil Xbox Konsollarına Geliyor

Stubbs the Zombie, Yeni Nesil Xbox Konsollarına Geliyor

 

Orijinal Xbox’ın kült klasik özel oyunlarından Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse, bu Mart ayından itibaren Microsoft’un içerisinde son teknolojiyi barındıran modern Xbox konsolları olan Xbox Series S ve Xbox Series X’e geliyor. TrueAchievements tarafından bildirilen Stubbs the Zombie, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S’de yayınlanmak üzere Xbox Mağazası’nda listeleniyor.

Orijinal Halo motoru üzerinde geliştirilen Stubbs, yakın zamanda yeni donanım için klasik Star Wars oyunlarını canlandıran geliştiriciler Aspyr Media tarafından modern Xbox konsolları için yeniden düzenleniyor.

Stubbs the Zombie hakkında

Stubbs the Zombie, 18 Ekim 2005 tarihinde Xbox oyun konsolları için piyasaya sürüldü, Wideload Games tarafından geliştirilen oyunun tasarımlarını Alex Seropian üstlendi. Oyunda Tek oyunculu ve Çok oyunculu olmak üzere iki adet mod bulunmaktadır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/stubbs-the-zombie-yeni-nesil-xbox-konsollarina-geliyor-108635/ linkinden 21.06.2021 19:06:32 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video