Super Meat Boy Forever 23 Aralık’ta PC için Geliyor

  Google News

Super Meat Boy Forever, bu ayın sonlarında Epic Games Store’a resmen geliyor.

The Game Awards 2020 sırasında, Super Meat Boy Forever’ın 23 Aralık’ta nihayet oyuncu ellerine geleceği ortaya çıktı.

Meat Boy destanının uzun zamandır beklenen bir sonraki bölümü. Meat Boy ve Bandage Girl bir aile kurmak için yerleşmişlerdir, ancak o sinir bozucu Dr. Fetus tekrar geri döner ve çocukları Nugget’ı kaçırır. Et Çocuk, Bandaj Kız ve diğer birçok karakter gibi tekrar harekete geçer. Team Meat, oyun her tamamlandığında oyuncuların oyunu her biri yeni sırlar içeren yepyeni, prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelerle yeniden oynama seçeneğine sahip olacaklarını belirterek, her oyuna geniş bir meydan okuma eklemeyi planladı.

Oyun, Epic Games Store’da %10 indirimle 29,70 TL’den ön siparişe açıldı. Ancak konsollar ve diğer PC mağazaları için henüz çıkış tarihi verilmedi.

Oyun tanıtım yazısı

Havada süzülen laboratuvardaki patlamadan kaçışlarını daha dün gibi hatırlayan Meat Boy ve Bandage Girl, bu yıl kızları Nugget’ı kucaklarına aldılar. Dr. Fetus paslı bir kürekle ağızlarını yüzlerini dağıtıp kızları Nugget’ı kaçırana kadar ailecek mutlu mesut yaşıyorlardı! Kadınlardan nefret eden bir Nikola Tesla çakması olarak tarif edilebilecek bu kavanozdaki manyak fetüsün elindeki kızlarını kurtarmak şimdi tamamen Meat Boy ve Bandage Girl’ün elinde.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video