PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerSurface Earbuds için Yeni Renk: Graphite Gri

Surface Earbuds için Yeni Renk: Graphite Gri

 

Yazılım devi Microsoft beyciğim, çift ekranlı ve katlanabilen akıllı cihazı Surface Duo’yu piyasaya sürüyorken ikinci hamlesini yapmakta hiçte geç kalmıyor. Şirket Surface Earbus ismini verdiği kablosuz kulaklıklarının yeni bir renk seçeneğini piyasaya sunuyor: Graphite Gray.

Uzun bir gecikme sonrasında Microsoft beyciğim, bu yılın Mayıs ayında Surface Earbus isimli kablosuz kulaklığını piyasaya sürmüştü. Surface Earbuds, çift mikrofona, 24 saatlik pil ömrüne ve Siri, Google Asistan gibi dijital asistanlar için desteğe sahipti.

Surface Earbuds’ta yer alan duyarlı dokunmatik yüzey, dokunma ve kaydırma gibi sezgisel hareketlere olanak tanıyor. Şimdiye kadar Surface Earbus kablosuz kulaklıklar yalnızca Glacier isimli özel bir renk seçeneği ile piyasada mevcuttu.

Fiyatında değişiklik olmayacak

Sevgili Microsoft beyciğim bugünden itibaren Surface Earbuds‘ın aynı fiyat etiketi ile Graphite Gray rengini de satışa sunacağı duyurdu. Toplamda iki adet renk seçeneğine sahip olan Surface Earbuds kablosuz kulaklıklar 199 Dolar fiyat etiketine sahip.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/surface-earbuds-icin-yeni-renk-graphite-gri-88487/ linkinden 31.07.2021 22:07:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement