Sword of the Necromancer PC için Demo Yayınlandı, Sinematik Video

  Google News

Yayıncı JanduSoft ve geliştirici Grimorio of Games, Aralık ayındaki lansmanının öncesinde oyunu duyurdu.

Bununla birlikte oyunun PC için Steam’de ücretsiz bir demosu yayınlandı.

Prolog sürümüne ek olarak, aşağıda bulunan animasyonlu bir açılış filmi fragmanı da paylaşıldı. Animasyon, Cris Tales ve Temtem gibi oyunlar için sinema fragmanları da yapan Sunshine Animation Studio tarafından oluşturuldu.

Sword of the Necromancer, Aralık 2020’de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. 2021’de bir PlayStation 5 ve Xbox Series X | S sürümü gelecek.

Sword of the Necromancer‘da canavarlarla savaşacak ve ardından onları müttefikiniz olarak diriltmek için Kılıç’ın gücünü kullanacaksınız. Zindanın derinliklerine dalın, seviye atlayın, bir ordu toplayın ve size yardımcı olacak güçlü kalıntıları ortaya çıkarın. Prosedürel nesil silah sistemi, aynı silahı asla iki kez kazmamanızı sağlar. Her sonucun oyunun akıcı kafa kafaya savaş sisteminde farklı etkileri olacak.

Roguelike olduğu için öleceksin, ama ölüm son değil. Tüm silahlarınızı ve canavarlarınızı kaybedeceksiniz, ancak seviyenizin yarısını koruyarak sizi nihai hedefinize biraz daha yaklaştıracaksınız.

Oyunun demo sürümüne ücretsiz ulaşmak ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sinematik video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video