PC HocasıCep TelefonuTCL Fold N Roll Resmi Olarak Tanıtıldı!

TCL Fold N Roll Resmi Olarak Tanıtıldı!

   

Çin merkezli teknoloji üreticilerinden TCL Corporation, Mobil Dünya Kongresi’nde katlanabilir akıllı telefon ailesinin ikinci üyesini resmi olarak tanıttı. TCL Fold N Roll, ekranınızı genişletebilmenin iki farklı yolunu sunuyor. Bu model klasik olarak kitap şeklinde açılır bir panele sahip fakat aynı zamanda ekran panelinin sol tarafı da genişleyerek yatay olarak ekstradan alan sağlıyor.

(İlk etapta aklıma Oppo’nun geçen sene tanıttığı katlanabilir akıllı telefon konsepti geldi.)

En küçük hali 6.87 inç en büyük hali 10 inç!

TCL Fold N Roll ile birlikte, 6.87 inçlik boyutuna bürünen akıllı telefon modu ile üç farklı ekran boyutuna sahip oluyorsunuz. Katlanımlar açılmadığı zaman 6.87 inç boyutunda ekranınız olurken ekran açıldığı zaman 8.85 inçlik bir phablet moduna dönüşüyor ve yatay olarak genişleyen kısım açıldığında tam gelişmiş bir 10 inçlik tablet modu var.

Şirket geçtiğimiz sene Nisan ayında Fold N Roll’u duyurduğunda ve daha sonrasında Aralık ayında çalışan bir prototip sergilediğinde bu ayrıntıları sağlamıştı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tcl-fold-n-roll-resmi-olarak-tanitildi-124365/ linkinden 26.05.2022 17:05:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial