PC HocasıOyunTears of Avia Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tears of Avia Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Tears of Avia, CooCooSqueaky Games tarafından geliştirilip PQube tarafından yayınlanan RYO, strateji türüne sahip bir oyundur.

Oyun, 24 Eylül 2020 tarihinde Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Tears of Avia’nın çıkış tarihinin duyurulmasının yanı sıra CooCooSqueaky, sekiz dakikalık yepyeni oyun görüntüleri yayınladı ve görüntüler, oyunun farklı yönlerini araştırıyor.

Oyun hakkında

Hikaye, dünyayı işgal eden ve Avalon şehrinin kaybolmasına ve neredeyse mitolojik statüye düşmesine neden olan şeytanları içeriyor. Bununla birlikte, ana karakter Avalon’un hala orada olduğuna inanıyor ve bu nedenle partileri ile birlikte kasabalar, karanlık ormanlar ve mezarlar da dahil olmak üzere unutulmuş harabeler gibi farklı ortamlara girecekler.

Karakterin parti üyeleri beş sınıfa yayılmış becerilere sahip olacak. Bu sınıflar arasında Ranger, Mage, Warrior, Brawler ve Priest bulunur. Oyuncuların karakterler için geliştirmesi gereken 100’den fazla beceri vardır ve hareketler parti üyeleri arasında birleştirilebilir.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tears-of-avia-cikis-tarihi-belli-oldu-88652/ linkinden 28.07.2021 22:07:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video