PC HocasıOyunTennis World Tour 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tennis World Tour 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Tennis World Tour 2, Big Ant Studios tarafından geliştirilip Nacon tarafından yayınlanacak bir tenis simülasyon oyunudur.

Oyun, 24 Eylül 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. 15 Ekim’de ise Switch’e gelecek.

Tennis World Tour 2 ilk olarak Temmuz ayı başlarında duyurulmuştu ve o zamandan beri pek çok yeni ayrıntı ortaya çıktı. Ayrıca, ünlü Fransız Açık Grand Slam turnuvası Roland-Garros ve Suzanne-Lenglen, Philippe-Chatrier ve Simonne-Mathieu gibi üç ünlü saha da yer alacak.

Bununla birlikte, hayranlar büyük olasılıkla Roland-Garros yarışması için heyecanlılar, özellikle de 1925’te başladığından bu yana en zorlu toprak mahkeme yarışması olduğu ve bu Eylül’de başlaması gereken COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildi.

Oyun, PS4 ile Xbox One platformlarında ön siparişe açıldı.

Fiyat listesi nedir?

  • PlayStation Store Standard Edition: 219,00 TL
  • PlayStation Store Ace Edition: 299,00 TL
  • Xbox Store Standard Edition: 340,00 TL
  • Xbox Store Ace Edition: 600,00 TL

Ön sipariş bonusları

  • Legends Pack (Marat Safin ve Gustavo Kuerten tenis oyuncularını içeren bir paket)
  • Ace Edition paketini ön sipariş olarak alırsanız ek olarak Madrid Açık + Manolo Santana kortu, OWL Arena, Fransa Açık , Philippe-Chatrier, Suzanne-Lenglen ve Simonne-Mathieu kortlarını içeren bir ön sipariş bonusuna sahip olacaksınız.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tennis-world-tour-2nin-cikis-tarihi-belli-oldu-89705/ linkinden 30.07.2021 01:07:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement